LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
Brak przecinka w „pytanie, co...” Dlatego też odpowiedź filozoficzna na pytanie co jest nam dane w akcie percepcyjnym Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka w „pytanie, co...” Zależy od tego czy faktycznie dzisiaj przed południem znajduję się w Krakowie. Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka w „wiedzieć, co…” Nie wiem co robić. Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka przed „gdzie” Tam gdzie nie ma dróg, jadę sam. Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka przed „czyj” Świadek to ktoś czyjego życia i myśli nie da się rozdzielić. Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka przed „czyj” Oto ten czyjego życia i myśli nie da się rozdzielić. Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka przed „który” i „jaki” Nie wiedziałem już naprawdę o którego w ogóle mu chodziło. Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka przed „który” i „jaki” Nie wiedziałem do którego rozporządzenia zgłosił on uwagę. Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka przed „który” i „jaki” To węgiel kamienny którego Jurek nienawidzi. Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka przed „który” i „jaki” To Marek którego Jurek nienawidzi. Błędy interpunkcyjne
LanguageTool 6.5-SNAPSHOT (2024-05-10 22:33:07 +0200)