LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
„wieża Eiffela” (wieża Eiffla) Spędźmy dziką noc pod wieżą Eiffela! Błędy ortograficzne
„wieża Eiffela” (wieża Eiffla) W związku z remontem części wind na Wieży Eiffla bilety dostępne są na zapytanie. Błędy ortograficzne
„wieża Eiffela” (wieża Eiffla) Spotkałem wczoraj w kawiarni pana Eiffla. Błędy ortograficzne
„par excellance” (par excellence) Dla judaizmu Biblia ma charakter księgi pedagogicznej par excellance. Błędy ortograficzne
„na przód” (naprzód) Cała na przód ku nowej przygodzie, taka gratka nie zdarza się co dzień. Błędy ortograficzne
„na przód” (naprzód) Uczyniliśmy wielki krok na przód. Błędy ortograficzne
„tam to dziecko” (tamto dziecko) Patrzyłem na tam to dziecko. Błędy ortograficzne
„tam to dziecko” (tamto dziecko) Tam ten mężczyzna do mnie podszedł. Błędy ortograficzne
„tam to dziecko” (tamto dziecko) Tam ta kobieta wygląda podejrzanie. Błędy ortograficzne
„tam to dziecko” (tamto dziecko) Nie widziałem nigdy tam tej kobiety. Błędy ortograficzne
LanguageTool 6.5-SNAPSHOT (2024-09-20 18:12:08 +0000)