LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
„w niebo głosy” (wniebogłosy) Heniek darł się w niebo głosy. Błędy ortograficzne
„w tę i na zad” (w tę i nazad) Józek chodził po spacerniaku w te i na zad. Błędy ortograficzne
„Skłam życzenia” (Składam życzenia) Skłam najserdeczniejsze życzenia drogiej cioci! Prawdopodobne literówki
„Do… i z potworem” (powrotem) Jadę do Białegostoku i z potworem. Prawdopodobne literówki
„Do… i z potworem” (powrotem) Jadę tam i z potworem. Prawdopodobne literówki
„kochanka gazowa” (kuchenka gazowa) Kochanka turystyczna jest jak konserwa turystyczna. Prawdopodobne literówki
„Zmianie podleją” (Zmianie podlegają) Zmianie podleją zadania związane ze sprawdzaniem stanu technicznego pojazdu, ruszaniem z miejsca i jazdą pasem ruchu do przodu i tyłu. Prawdopodobne literówki
„Zmianie podleją” (Zmianie podlegają) Zadania podleją zmianie. Prawdopodobne literówki
Powtórzenie przymiotnika wokół rzeczownika Podoba mi się ta poprawka ta. Prawdopodobne literówki
„ms.st. Warszawa” (m.st. Warszawa) Straż Miejska ms.st. Warszawy. Prawdopodobne literówki
LanguageTool 6.5-SNAPSHOT (2024-09-21 16:45:24 +0000)