LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
Błędna forma czasownika w zdaniu podrzędnym z „że” Wiem, że przeczytać książkę. Błędy składniowe
Błędna forma czasownika w zdaniu podrzędnym z „że” Wiem, że przeczytaj książkę. Błędy składniowe
Błędna forma czasownika po spójniku „żeby” Prosił, żebyś przeczytaj tę książkę. Błędy składniowe
Błędna forma czasownika po spójniku „żeby” Szymon nalegał, żeby je także umieściłbym. Błędy składniowe
Błędna forma czasownika po spójniku „żeby” Szymon nalegał, żeby je także umieścilibyśmy. Błędy składniowe
Błędna forma czasownika po spójniku „żeby” Szymon nalegał, żeby je także umieściłbyś. Błędy składniowe
Błędna forma czasownika po spójniku „żeby” Szymon nalegał, żeby je także umieścilibyście. Błędy składniowe
Błędna forma spójnika „żeby” z czasownikiem w pierwszej lub drugiej osobie Szymon nalegał, żeby je także umieściłem. Błędy składniowe
Błędna forma spójnika „żeby” z czasownikiem w pierwszej lub drugiej osobie Szymon nalegał, żeby je także umieściliśmy. Błędy składniowe
Błędna forma spójnika „żeby” z czasownikiem w pierwszej lub drugiej osobie Szymon nalegał, żeby je także umieściłeś. Błędy składniowe
LanguageTool 6.5-SNAPSHOT (2024-09-19 16:45:26 +0000)