LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
Zła odmiana czasownika „powinien” w czasie przeszłym Wiedziałam, że nie powinnam byłam teraz poruszać tego tematu. Błędy składniowe
Zły czas gramatyczny po „jakoby” Dziwne jest przypuszczenie, jakoby działanie rozumu może być zrozumiane. Błędy składniowe
Niezgodność formy rzeczownika (lub imiesłowu) i przymiotnika To jest znaczeni naturalne. Błędy składniowe
Niezgodność liczby podmiotu i orzeczenia Dociekanie nie są kluczowe. Błędy składniowe
Niezgodność liczby podmiotu i orzeczenia Jestem prawdziwymi Polakiem. Błędy składniowe
Niezgodność rodzaju gramatycznego z orzeczeniem w czasie przeszłym i trybie przypuszczającym Dzieci byli tutaj. Błędy składniowe
Niezgodność formy orzecznika przymiotnikowego z czasownikiem „być” Oficerowie byli nieobecne. Błędy składniowe
Za dużo potencjalnych podmiotów zdania Ona uwielbia pizza. Błędy składniowe
Niewłaściwa końcówka przypadku orzecznika Jest artysta, a więc człowiekiem utalentowanym. Błędy składniowe
Niepoprawna forma podmiotu zdania z czasownikiem „być” Dla Gestora klientami są wyłącznie właścicieli lokali. Błędy składniowe
LanguageTool 6.5-SNAPSHOT (2024-09-19 16:45:26 +0000)