LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
„to mi nie leży” (to mi nie odpowiada) Nie lubię być niegrzeczny - to mi nie leży. Błędy leksykalne
„rzewnie podoba” (żywnie podoba) Mogłem robić, co mi się rzewnie podobało. Błędy leksykalne
„szersze informacje” (bliższe, dokładne, szczegółowe, treściwe) Szersze informacje znajdują się w naszej broszurze. Błędy leksykalne
„epatować ciepłem” (emanować ciepłem) Józek epatował wewnętrznym ciepłem. Błędy leksykalne
„cienka ironia” (subtelna ironia) Żarty Przemysława skrzą się cienką ironią. Błędy leksykalne
„cienki dowcip” (subtelny dowcip) Przemysław ma cienki dowcip. Błędy leksykalne
„dostępna cena” (przystępna cena) Dostępna cena, łatwość obsługi i estetyczne opakowanie to atuty nowego produktu firmy Ziutex. Błędy leksykalne
„większa połowa” (większa część) Dostałeś większą połowę sernika! Błędy leksykalne
„język holenderski” (język niderlandzki) Znam język holenderski. Błędy leksykalne
„szeroki odbiorca” (masowy odbiorca) To produkt dla szerokiego odbiorcy. Błędy leksykalne
LanguageTool 6.5-SNAPSHOT (2024-09-19 16:45:26 +0000)