LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
„napotkać na trudności” (napotkać trudności) Napotkałem na trudności. Błędy leksykalne
„napotkać na trudności” (napotkać trudności) Napotkałem na wielkie trudności. Błędy leksykalne
„uznać jako” (za) Ludwik był uznany jako wielki aktor. Błędy leksykalne
„w każdym bądź razie” (w każdym razie) W każdym bądź razie premier nie miał racji. Błędy leksykalne
„ktokolwiek bądź” (ktokolwiek) Ktokolwiek bądź wbrew prawu wydanemu przez mego boskiego rodzica i niniejszemu rozkazowi mojemu poważy się składać ofiary, tego spotka stosowna kara i natychmiastowy wyrok. Błędy leksykalne
„ktokolwiek bądź” (ktokolwiek) Cokolwiek bądź robisz, rób starannie i zdobądź dobre imię. Błędy leksykalne
„ktokolwiek bądź” (ktokolwiek) Jakkolwiek bądź kiedyś nauka rozstrzygnie, w rzeczywistości mowa kaszubska jak dotąd pozostanie wobec polskiego języka w roli narzecza. Błędy leksykalne
„po pierwsze primo” (po pierwsze) Ja po pierwsze primo się krępuję. Błędy leksykalne
„w temacie” (na temat) Pan premier nie wypowie się w temacie homofobii. Błędy leksykalne
„w temacie” (na temat) Pan premier nie wypowie się w tym temacie. Błędy leksykalne
LanguageTool 6.5-SNAPSHOT (2024-09-19 16:45:26 +0000)