LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
Pisownia nazw języków wielką literą To piękna książka w języku Katalońskim. Pisownia małą i wielką literą
Tytuły czasopism bez wielkich liter Czytałem to w „Gazecie wyborczej”. Pisownia małą i wielką literą
Tytuły czasopism bez wielkich liter Czytałem to w „Przeglądzie filozoficzno-literackim”. Pisownia małą i wielką literą
„Frankfurt Nad Menem” (Frankfurt nad Menem) Zwiedzałem Frankfurt Nad Menem. Pisownia małą i wielką literą
„województwo Mazowieckie” (województwo mazowieckie) Piękne jest zwłaszcza województwo Mazowieckie. Pisownia małą i wielką literą
„województwo Mazowieckie” (województwo mazowieckie) Piękne jest zwłaszcza województwo Warmińsko-Mazurskie. Pisownia małą i wielką literą
„wolna Amerykanka” (wolna amerykanka) Przetargi w Małkini to istna wolna Amerykanka. Pisownia małą i wielką literą
„po Polsku” (po polsku) Czy mówisz po Angielsku? Pisownia małą i wielką literą
„aleje Ujazdowskie” (Aleje Ujazdowskie) Kancelaria mieści się w Warszawie, pod adresem al. Ujazdowskie 123412. Pisownia małą i wielką literą
„aleje Ujazdowskie” (Aleje Ujazdowskie) Jedną z piękniejszych ulic w Warszawie są aleje Jerozolimskie. Pisownia małą i wielką literą
LanguageTool 6.5-SNAPSHOT (2024-09-20 18:12:08 +0000)