LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
„staje paliw” (stacje paliw) Hot-dog to typowe danie typu fast-food serwowane przez wiele barów szybkiej obsługi, jak także przez zwykłe przydrożne budki czy nawet staje benzynowe. Prawdopodobne literówki
„wzrost gospodarzy” (wzrost gospodarczy) Niemniej w tym roku wzrost gospodarzy w Chinach wyniesie, według prognozy ADB, 11,5 proc. Prawdopodobne literówki
musza (muszą) Przepisy zmian z 22 grudnia 2015 roku, które wpływają na efektywność Trybunału Konstytucyjnego musza zostać usunięte. Prawdopodobne literówki
„winny sposób” (w inny sposób) Coraz częściej pojawiają się jednak politycy o swojej karierze myślący winny sposób. Prawdopodobne literówki
„dal” (dla) To mój prezent dal niego. Prawdopodobne literówki
„a le” (ale) Drugi zdążył się schować w pobliskiej klatce schodowej, a le też go złapano. Prawdopodobne literówki
„o d” (od) O d maja go nie widziałem. Prawdopodobne literówki
„z godnie z” (zgodnie z) Oferowane kolekcje mogą więc liczyć na uzupełnianie ich coraz to nowymi produktami, tworzonymi z godnie z pojawiającymi się na rynku nowymi trendami.. Prawdopodobne literówki
„nie mnie niż” (nie mniej niż) Tak jak się dowiedzieliśmy, nie mnie niż 10% środków przeznaczonych na naukę zostanie przekazane na Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Prawdopodobne literówki
„dla mniej” (dla mnie) Te dane nie są dla mniej żadna rewelacją — oświadczył we wtorek bp Głódź. Prawdopodobne literówki
LanguageTool 6.5-SNAPSHOT (2024-05-01 22:33:07 +0200)