LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
„a co z tym idzie” (a co za tym idzie) Nie lubię naleśników, a co z tym idzie, nie jadam ich. Prawdopodobne literówki
„frak szwajcarski” (frank szwajcarski) Nastąpiła zwyżka kursu fraka szwajcarskiego. Prawdopodobne literówki
„oznacz to, że” (oznacza to, że) Nie oznacz to jednak, że nie masz racji. Prawdopodobne literówki
„wciągu” (w ciągu) Wciągu ostatnich kilku lat w rolnictwie polskim zaszły ogromne zmiany. Prawdopodobne literówki
„nie tylko..., alei” (ale i) Chodzi mi nie tylko o zdobycze kapitalizmu, które są niezaprzeczalne, alei demokracji ludowej. Prawdopodobne literówki
„na całym świcie” (na całym świecie) Zdobywamy trofea na całym świcie. Prawdopodobne literówki
„szybo” (szybko) Jechałem szybo do domu. Prawdopodobne literówki
„iloci” (ilości) Mam do sprzedania kłaki w dużej iloci. Prawdopodobne literówki
„nadaj nie” (nadal nie) Przywróciłam fabryczne ustawienia, ale nadaj nie da się uruchomić aplikacji. Prawdopodobne literówki
„nadaj nie” (nadal nie) Jeśli przyczyna nadaj występuje, zadzwoń do biura obsługi klienta. Prawdopodobne literówki
LanguageTool 6.5-SNAPSHOT (2024-05-16 22:33:07 +0200)