LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
„po chodach” (po schodach) Wchodziłem z trudem po chodach. Prawdopodobne literówki
„palcówka banku” (placówka banku) Przy ulicy Lipowej znajduje się palcówka znanego holenderskiego banku. Prawdopodobne literówki
„rzecz można” (rzec można) Rzecz można, że poznaję strukturę tworzenia przygodówki od drugiej strony, od podszewki. Prawdopodobne literówki
„rzecz można” (rzec można) Był to, rzecz można, nestor nauki polskiej. Prawdopodobne literówki
„rzecz można” (rzec można) Można by rzecz, że cała gra jest dostosowana dla nawet najbardziej zakręconego gracza. Prawdopodobne literówki
„rzecz można” (rzec można) W tej powieści znowu pojawił się - by tak rzecz - korzenny upiór, często nawiedzający naszą prozę. Prawdopodobne literówki
„na rzec” (na rzecz) Ofiarowałem datek na rzec fundacji Putina. Prawdopodobne literówki
„na rzec” (na rzecz) Był on, rzec jasna, pomiotłem fundacji Putina. Prawdopodobne literówki
„na rzec” (na rzecz) Jednak rzec w tym, że był on pomiotłem fundacji Putina. Prawdopodobne literówki
„korzyć” (korzyść Ofiarowałem datek na korzyć fundacji Putina. Prawdopodobne literówki
LanguageTool 6.5-SNAPSHOT (2024-05-01 22:33:07 +0200)