LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
Zbędny przecinek między podmiotem a orzeczeniem Gazeta, to źródło informacji. Błędy interpunkcyjne
Zbędny przecinek między podmiotem a orzeczeniem Każdy urzędnik, wie, jak wspaniały jest nasz premier. Błędy interpunkcyjne
Zbędny przecinek między podmiotem a orzeczeniem Każdy urzędnik, to podnóżek naszego premiera. Błędy interpunkcyjne
Zbędny przecinek w zwrocie „chcąc nie chcąc” Chcąc, nie chcąc poszedłem do lekarza. Błędy interpunkcyjne
Zbędny przecinek przed „a” Nie ma żadnej różnicy między Pawłem, a Gawłem. Błędy interpunkcyjne
Zbędny przecinek przed „a” Przykłady można by mnożyć, a mnożyć. Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka przed „a” w sensie przeciwstawnym Zrobiłem to tak a nie inaczej. Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka przed „czy” Wahał się czy zostać żołnierzem. Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka przed „czy” Musisz sprawdzić czy to prawda. Błędy interpunkcyjne
Brak przecinka przed „czy” Musisz spytać ich czy to prawda. Błędy interpunkcyjne
LanguageTool 6.5-SNAPSHOT (2024-05-07 22:33:07 +0200)