LanguageTool Community

Catalan Dutch English French German Polish Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Browse Rules: 1 764 matches

These are the errors that LanguageTool can detect. Visit the LanguageTool homepage to use it online or download it for free.

Opis Przykład Kategoria
„połknąć bakcyl” (bakcyla) Połknąłem bakcyl numizmatyki. Błędy frazeologiczne
„języczek uwagi” (języczek u wagi) Partia księgowych stała się języczkiem uwagi. Błędy frazeologiczne
„konstrukcja cepu” (konstrukcja cepa) To jest proste jak konstrukcja cepu. Błędy frazeologiczne
„nerwy na postronku” (nerwy na wodzy) Nie potrafię utrzymać nerwów na postronku jak inni. Błędy frazeologiczne
„przyprzeć do ściany” (przyprzeć do muru) Przyparłem go pytaniami do ściany. Błędy frazeologiczne
„serce wali jak młot” (serce wali jak młotem) Serce mi waliło jak młot. Błędy frazeologiczne
„mądrej głowie dość po słowie” (mądrej głowie dość dwie słowie) Powiedzmy sobie szczerze: mądrej głowie dość po słowie. Błędy frazeologiczne
„mówi samo przez się” (mówi samo za siebie) Głupota premiera mówi sama przez się. Błędy frazeologiczne
„puszka z Pandorą” (puszka Pandory) Minister otworzył istną puszkę z Pandorą. Błędy frazeologiczne
„inna strona medalu” (druga strona) Inna strona medalu jest taka, że nie chce być wyśmiana przez innych. Błędy frazeologiczne
LanguageTool 6.4-SNAPSHOT (2024-03-27 22:33:08 +0100)